۱۳۹۴/۰۷/۳۰

حمله به اینستگرام بازیگر زن بعد از انتشار عکس‌های بدون حجاب۲۰۱۵

تقاطع: بازیگر زن جوان سینمای ایران با انتشار عکس‌های بی‌حجاب خود در شبکه‌های اجتماعی خبرساز شد.
 صدف طاهریان که بازی در فیلم‌های سینمایی “عصر یخبندان”، “هیچ‌کجا، هیچ‌کس”، و “پس‌کوچه‌های شمرون” را در کارنامه‌ی خود دارد، روز سه‌شنبه (۲۸ مهر-۲۰ اکتبر) ابتدا سه عکس کاملا سفید روی صفحه‌ی اینستگرام خود پُست کرد و به دنبال آن با قرار دادن چهار عکسِ بدون حجاب و با پوششی متفاوت، دنبال‌کنندگان خود را سورپرایز کرد. واکنش‌ها به این اقدام خانم طاهریان به حدی بود که عده‌ی زیادی احتمال دادند که او کنترل صفحه‌‌اش را از دست داده و حساب کاربری‌اش “هَک” شده است. اما این بازیگر ۲۷ ساله، بلافاصله با انتشار پیام ویدئوی کوتاهی، به مخاطبان خود اطمینان داد که صفحه‌اش «به هیچ عنوان هَک نشده است».
 صدف طاهریان در حالی روز چهارشنبه به انتشار عکس‌های جدیدی از خود ادامه داد که هم‌زمان رسانه‌های نزدیک به حکومت ایران هم‌چون “باشگاه خبرنگاران” و “جام‌نیوز”، اقدام او را در گزارش‌هایی انتقادی با عنوان «کشف حجاب بازیگر ایرانی در ماه محرم» بازتاب دادند و نوشتند که او راه گلشیفته فراهانی و مینا لاکانی، دو بازیگر شناخته‌شده سینمای ایران را طی کرده که پیش‌تر با خروج از ایران، حجاب خود را برداشته بودند.
 این رسانه‌ها هم‌چنین از شایعه‌ی مهاجرت این بازیگر جوان به دوبی و قصد او برای افشاگری درباره‌ی فساد در سینمای ایران در یک مصاحبه‌ی جنجالی خبر داده‌اند.
 به دنبال این گزارش‌ها بود که سایبریها با حمله به صفحه‌ی اینستگرام صدف طاهریان، او را از نظرات توهین‌آمیز و فحاشی خود بی‌نصیب نگذاشتند. هرچند که در مقابل، کم نبودند کاربرانی که از حق وی برای انتخاب پوشش دل‌خواهش دفاع کردند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

هیچ نظری موجود نیست: