۱۳۸۹/۱۲/۰۲

فائزه هاشمی واقعا كجا دستگیر شد؟

در پی انتشار شایعاتی مبنی بر دستگیری فائزه هاشمی، در حال لیدری اغتشاشات امروز در نزدیك میدان فاطمی، سایت سفیر نوشت كه وی اصلا در آن حوالی نبوده است.
یك مقام آگاه در گفتگو با سفیر گفت: این خبر از اساس دروغ بوده و فائزه هاشمی بعد از ظهر روز یك شنبه به منظور انجام مراحل تنظیم پایان نامه به دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات مراجعه و پس از آن به همراه تعدادی از اعضای خانواده برای شركت در مراسم زنانه ترحیم زن عمویش كه روز گذشته به رحمت ایزدی پیوسته است به منزل آنها واقع در خیابان لواسانی می رود و پس از شركت در مراسم در مسیر بازگشت به منزل شخصی اش در منطقه جماران به دلایل نامعلومی بازداشت و پس از مدتی نیز آزاد می شود.
این منبع افزود: فائزه هاشمی به منظور خرید یك روسری مشكی رنگ مناسب برای مراسم ترحیم مرحومه زن عمویش در مغازه ای مشغول خرید بود كه چند نفر به وی مراجعه كرده و اعلام می كنند كه در حال تعقیب وی می باشند و بدون پاسخ به این سوال كه برای چه منظوری مورد تعقیب می باشد در حالیكه از وی عكس گرفته می شد او را سوار یك خودرو كرده و پس از دو سه ساعت بدون هیچ توضیحی وی را آزاد كردند .
این مقام آگاه تاكید كرد : مدتی است جریانی خاص با نزدیك شدن به ایام برگزاری اجلاس خبرگان رهبری بر حجم حملات و تعرضات خود به آقای هاشمی رفسنجانی و خبرسازی علیه وی و خانواده اش با هدف تاثیر گذاری بر خواص افزوده است در حالیكه رئیس مجلس خبرگان با صراحت حضور در تجمعات غیر قانونی را حرام و اغشاشات را عاملی علیه وحدت ملی اعلام كرده است .
نقش خبرنگار خبرگزاری دولت در بازداشت!
در این حال خبرنگار ایرنا ضمن انتشار تصویر فائزه هاشمی در یك خودرو پرده دار، به نقش خود در این بازداشت اشاره كرد و نوشت: فائزه هاشمی رفسنجانی هنگام بازداشت در پاسخ به پرسش های خبرنگار ایرنا گفت: به شما جوابی نمی دهم، ژست آدم های حق به جانب را نگیرید. وقتی كه خبرنگار ایرنا از او سوال كرد هدف شما از حضور در خیابان در این ساعت از روز چه بود گفت: جوابی به شما نمی دهم شما اگر جوابی می خواهید باید به دفتر من بیایید تا آزادانه با هم صحبت كنیم.
زمانی كه فائزه هاشمی درخواست آب كرد، خبرنگار ایرنا برای او آب آورد و گفت چیز دیگری نیاز ندارید؛ او در پاسخ به خبرنگار ایرنا گفت: ژست آدم‌های حق به جانب را نگیرید و من با شما هیچ صحبتی ندارم.

هیچ نظری موجود نیست: