۱۳۹۶/۰۶/۰۴

اولین جلسه محاکمه قاتل آتنا اصلانی + تصاویر

 
از ساعت 10 صبح امروز دادگاه قاتل  آتنا به صورت غیرعلنی در حال برگزاری است؛ پدر، مادر و مادربزرگ آتنا در جلسه محاکمه قاتل آتنا حضور دارند.
ناصر عتباتی دادستان عمومی و انقلاب اردبیل درباره اولین جلسه دادگاه قاتل آتنا اصلانی دختر خردسال پارس آبادی گفته است این محاکمه در ساختمان دادگستری کل استان اردبیل به صورت غیر علنی آغاز شد.
وی خاطرنشان کرد: در این دادگاه به اتهامات متهم به قتل رسیدگی شده و پرونده وی مورد بررسی قرار خواهد گرفت تا عدالت در خصوص این پرونده کیفری پیاده شود.
دادستان اردبیل بیان کرد: تمامی شواهد و قراین موجود درپرونده علیه متهم است و رای نهایی در سریعترین زمان ممکن صادر خواهد شد.
عتباتی اظهار داشت: در این دادگاه موارد الزامی قانون آئین دادرسی مبنی بر تشکیل پرونده شخصیت،تعیین وکیل،ومهلت قانونی انجام شد.
وی با اشاره به اینکه در این جلسه اولیاء دم،متهم و وکلای طرفین و دادستان حضور داشتند گفت:موارد مطروحه در پرونده در این جلسه بررسی و تفهیم اتهام شد وتا چند روز آینده حکم صادر خواهد شد.
دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان اردبیل در خصوص ادعاهای قاتل در رد قتل آتنا که چند روز پیش در صفحات مجازی منتشر شده بود گفت:چنین اظهاراتی طبیعی وقابل پیش بینی است اما انچه مهم است وجود دلایل ومدارک متعدد مبنی بر انتصاب اتهام به نامبرده ، اظهارات وا قاریر متعدد وی ، نظریه های تخصصی پزشکی قانونی و سایر قراین وامارات موجود درپرونده علیه متهم درپرونده می باشد.
دادستان اردبیل تاکید کرد: رای پرونده درسریعترین زمان ممکن صادر خواهد شد.
اولین مصاحبه پدر آتنا اصلانی پس از جلسه محاکمه / ما را از جلسه خارج کردند
پدر آتنا اصلانی پس از جلسه محاکمه قاتل دخترش از روند دادگاه  گفت.
صبح امروز جلسه محاکمه شیطان پارس آباد به اتهام قتل  و آزار و اذیت آتنا اصلانی دختر هفت ساله پارس آبادی به صورت غیرعلنی در دادگاه کیفری اردبیل برگزار شد.
پدر آتنا پس از جلسه دادگاه به خبرنگار رکنا گفت: به ما قول دادند که ظرف یک هفته آینده حکم صادر خواهد شد.
وی در مورد جلسه دادگاه نیز گفت: روند جلسه بطور کلی خوب بود و پس از یک ساعت من و همسرم را از جلسه دادگاه خارج کردند تا قاتل دخترم صحبت کند.
 هیچ نظری موجود نیست: