۱۳۹۵/۱۰/۲۹

"پیش‌بینی کشته شدن رئیس مجمع در سال ۹۴" توسط یک سایت امنیتی

به گزارش آمدنیوز، سایت ظهور با نام «پایگاه نشر معارف قرآن و ولایت» (www.islamicworld.ir) در اواسط سال ۹۴ در خبری مشکوک "پیش‌بینی کرد" که یکی از سران فتنه تا قبل از انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری به طرز فجیعی کشته می‌شود .
پس از درج این خبر که در قالب یک پیشگویی ظهور مطرح شده بود، این سایت در پاسخ سئوالات گسترده مخاطبان خود در خصوص شخص مورد اشاره در پیش بینی، در مطلبی کوتاه از مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به عنوان قربانی این حادثه نام برد. مطلبی که تنها پس از هفته از صفحه این وب‌ سایت پاک گردید.
 
predictHashemiD1.jpg
 
اما سایت ظهور وابسته به چه جریانی است و این اطلاعات را از کجا آورد؟ و آیا این خبر صرفاً یک پیشگویی بوده است؟
این سایت که سابقه‌ی فعالیتی نزدیک به هفت سال را دارد، ابتدا با آدرس www.zohoor.ir در دسترس مخاطبان قرار داشت. گرداننداگان این سایت مدعی بودند که پیشگویی‌های درج شده در این سایت را فردی روحانی با نام «س. م. ر» انجام می‌دهد. پیشگویی‌های این سایت اغلب بر پایه‌ی روایات ظهور و پیشگویی رخدادهای منطقه‌ای بود؛ پیشگویی‌هایی که هر چند وقت یک‌بار درست یا غلط از آب در می‌آمد و پس از مدتی هم از صفحه وب‌سایت حذف می‌شد. تا این‌که یک‌سال و نیم قبل، گردانندگان این سایت با انتشار عکس‌هایی متعدد از فردی روحانی به نام «سیدمجید رحمتی» (موسوی) به عنوان پیشگوی مورد نظر و مدیر سایت نام بردند.
در اواسط سال ۹۴ با داغ شدن بحث تنش در انتخابات توسط ولایت معاشان؛ این سایت همگام با این طیف اقدام به انتشار مطالبی در قالب «پیش‌بینی یک فتنه بزرگ در پایان سال ۹۴» و به مناسبت انتخابات پیش روی آن دوران نمود.
رئوس این پیش بینی بر این خطوط استوار بود:
۱- این فتنه به بهانه انتخابات مجلس شورای اسلامی و نیز انتخابات مجلس خبرگان است
۲- رد صلاحیت تعدادی از شناخته شده‌ها و عناصر فتنه در مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری جرقه این فتنه است
۳- این فتنه بسیار بزرگ‌تر از فتنه‌ی سال ۸۸ است و باعث مشکلات بسیاری خواهد شد
۴- فتنه جدید توسط رییس جمهور و طرفدارانش است
۵- جبهه‌گیری علنی مخالفین رهبر
۶- ایجاد آشوب در کشور به بهانه انتخابات
۷- به لطف خدا این فتنه‌ها و تظاهرات سرکوب می‌شود
۸- تنها کسانی نجات یافته‌اند که از فرامین مقام معظم رهبری پیروی کنند
۹- کشته شدن و مرگ بد رأس فتنه
۱۰- عذاب استیصال برای دیگر فتنه‌گران معروف (مرگ تدریجی تک تک فتنه‌گران: بخوانید سران اصلاحات!!)
در انتهای سال ۹۴ کار تا جایی پیش رفت که شخص پیش‌گو موسوم به «حاج آقا رحمتی»، تصویر برگه‌ی رأی خویش را در وب‌سایت منتشر نمود و از مخاطبان خواست تا برای تعجیل در ظهور به لیست ولایت معاشان رأی دهند.
پس از برگزاری آرام انتخابات مجلس دهم و خبرگان رهبری بسیاری از مخاطبین این سایت در کامنت‌های خود شخص حاج آقا!! را مورد سرزنش قرار دادند که چرا پیشگویی‌اش درست از آب در نیامده است.
 
predictHashemiD2.jpg
 
البته این اولین باری نبود که پیشگویی‌های «سیدمجید رحمتی» (موسوی) که بسیار نزدیک به نظرات رهبری بود به وقوع نمی‌پیوست. پیش از این نیز در انتخابات ریاست جمهوری، وی پیش بینی نموده بود که رئیس جمهور آتی «محمدباقر قالیباف» خواهد بود. البته هرگاه این پیشگویی‌ها با شکست روبرو می‌شد، «رحمتی» می‌نوشت که بداء (تغییر مقدّرات غیر حتمی از سوی خداوند) رخ داده است.
در سال‌جاری با نزدیک شدن انتخابات ریاست‌جمهوری باز پیشگویی‌های جدید این فرد در خصوص فتنه‌ای جدید در سایت نوشته شد. به طوری که در این پیش‌گویی جدید، «سیدمجید رحمتی» (موسوی) پیش بینی کرد که مرگ رأس فتنه در دی‌ماه ۹۵ رخ خواهد داد!!
نکته جالب آن‌که با اندکی واکاوی در وب‌سایت حیدر مصلحی وزیر اطلاعات دولت احمدی‌نژاد و سایت سپاه نیوز متوجه ارتباط این پایگاه‌ها با هم می‌شویم. پوشش مطالب و سخنان حیدر مصلحی در این سایت و هم‌خوانی پیش بینی‌های «رحمتی» با سخنان وی، «شاه کلید معمای پشت پرده» این سایت می‌باشد که مخاطبان بی چون و چرای بسیاری را در دهه گذشته جذب خود نموده است.
از طرفی شنیده‌ها حاکی از آن است که وقتی حیدر مصلحی چهار سال قبل، گزارش پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری را برای آیت‌الله خامنه‌ای می برد، رهبری بر آشفته شده و گزارش را به سوی مصلحی پرتاب کرده و وی را شماتت می‌کند که چرا در گزارش‌های وزارت اطلاعات عنوان شده بود که قالیباف رأی می‌آورد ولی حسن روحانی رای آورده است! (این پیش بینی رحمتی بود که به وقوع نپیوست!)
هر چند بیشتر مطالب گذشته از سایت ظهور پاک شده و این سایت، آرشیو خاصی از مطالب را نگه نمی‌دارد، ولی با جستجوی کوچکی در اینترنت می‌توان به رونوشت مطالب منتشر شده این سایت در سایت‌های دیگر و هم‌خوانی آن‌ها با سخنان حیدر مصلحی پی برد.
 
predictHashemiD3.jpg
 
با این‌که استفاده ابزاری از مهدویت، ولایت، امامت و … ترفندی است که ولایت معاشان و اربابان قدرت برای توجیه اعمال و جنایات خود و فریب قشر مذهبی جامعه، سال‌هاست که مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما پیش بینی‌های این سایت فارغ از این استفاده ابزاری می تواند افشاگر یک نقشه امنیتی شوم پیش از انتخابات آتی باشد؛ نقشه‌ای که به نظر می‌رسد در انتخابات سال قبل اجرایی نشده و اجرای آن به سال‌جاری موکول شده است.
آیا باید منتظر «مرگ تدریجی» یا به اصطلاح «حاج آقا» عذاب استیصال دیگر سران اصلاحات در ماه‌های پیش رو و قبل از انتخابات باشیم؟ آیا قتل‌های زنجیره‌ای دیگری نیز در راه است؟
گردانندگان سایت ظهور به تازگی یک کانال تلگرامی برای این سایت را به آدرس @iworld1111 راه‌اندازی نموده‌اند که طی روزهای قبل مخاطبان در حال تبریک به حاج آقا! برای پیشگویی درگذشت آیت‌الله هاشمی بوده‌اند!
یکی از این مخاطبان نوشته: سلام! الله اکبر، درود بر حاج آقای صادق الوعد و الوعید. یادم می‌آید که در پاسخ یکی از کاربران فرموده بودند:
پشه کی داند که این باغ از کی است؟
در بهاران زاد و مرگش در «دی» است

هیچ نظری موجود نیست: